Kostka brukowa

Faktoria Polska to miejsce na mapie Śląska, gdzie mają Państwo przyjemność obejrzeć oraz zakupić najwyższej jakości materiały betonowe do wykładania wielu rodzajów nawierzchni (kostka przemysłowa, dekoracyjna, szlachetna). Najniższe ceny kostki brukowej oraz gwarancja jakości. Sprzedaż kostki brukowej oraz galanterii betonowej prowadzimy na terenie Górnego Śląska. Działy sprzedaży oraz projektów i porad zapewnią Państwu garść rzetelnej wiedzy na temat między innymi układania elementów takich jak kostka brukowa. 

W ofercie naszej firmy znajdą Państwo produkty uznanych, wiodących marek.

Aktualny katalog firmy Kost-Bet 2017

W razie zapytań ofertowych zapraszamy do kontaktu poprzez nas formularz kontaktowy znajdujący się w zakładce Kontakt.

 

 • Holland H1

Kostki przemysłowe H1 (Holland) znajdują zastosowanie przy tworzeniu chodników, parkingów czy dróg. Oferujemy je w wariantach z  fazą i bez fazy, w pełnej gamie kolorów podstawowych, a także w wersji integracyjnej, z myślą o osobach niewidomych.
hol1

b1k

 •  Behaton B1

Charakterystyczny i rozpoznawalny kształt kostki B1 (Behaton) obecny jest na powierzchniach dróg, parkingów i chodników. Kostka  dostępna jest w podstawowych kolorach i w trzech formach: z fazą, mikrofazą i bez fazy.

b1k

 •  Akropolis

Kostki Akropolis dzięki klasycznej formie i falistej fakturze przypomina stary bruk. Z powodzeniem sprawdza się jako nawierzchnia  podjazdów, nadając im stylowy i niepowtarzalny charakter. Kostki Akropolis cechuje brak fazy na brzegach, co zwiększa komfort jej  użytkowania.

 •  Aprilia

Aprilia to doskonałe połączenie komfortu użytkowania i piękna. Sprawdzi się zarówno na podjeździe do garażu, podejściu do domu  czy na tarasie. Ze względu na stosunkowo wąskie szczeliny, stanowi znakomite podłoże dla mebli ogrodowych. Grubość kostki 8 cm.

 •  Rossano

Elegancka kostka znakomicie sprawdzająca się na chodnikach, alejkach w ogrodzie czy miejscach wypoczynku. Bogactwo dostępnych  kolorów daje możliwość realizacji nawet najbardziej wyszukanych projektów. Prosty i klasyczny kształt pozwala na układanie  bezpretensjonalnych wzorów.

 •  Siena

Dzięki zróżnicowanym wielkościom poszczególnych elementów, każdą nawierzchnię wykonaną ze Sieny cechuje dynamiczny wygląd. Jej  znak rozpoznawczy to prostota i wytrzymałość. Idealnie sprawdzi się jako nawierzchnia podjazdu pod garaż, miejsce parkingowe czy  przydomowy taras.

SONY DSC

sk

 •  N1

Kostki N1 ze względu na swoje szerokie zastosowanie należą do najczęściej stosowanych.

Cieszą się szczególną popularnością wśród właścicieli domków jednorodzinnych, którzy wykorzystują je zarówno do układania podjazdów,  jak i alejek czy placów.

 •  Granit płaski

 Kostki z tej grupy cechuje nie tylko trwałość, ale i niewielki rozmiar ułatwiający tworzenie wyszukanych wzorów. Kostki z posypką z  kruszywa naturalnego, kostki w kolorystyce mieszanej (mix) lub jednolitej. Grupa kostek Granit płaski to cała paleta możliwości  aranżacyjnych.

 •  Granit falisty

Granit falisty to grupa kostek, które dzięki swej fakturze doskonale upodabniają się do kamienia naturalnego.

 •  W2

Kostkę cechuje szlachetny wygląd. Jej pofalowana nawierzchnia, kształt i kolorystyka sprawiają, że znakomicie sprawdza się w realizacjach starających się odtworzyć strukturę starego bruku.

 •  R1

Prosta i elegancka kostka znakomicie sprawdzająca się jako materiał podstawowy i wykończeniowy tarasów, chodników czy alejek. R1 posiada gładką powierzchnię i falowaną linię brzegową, co wyraźnie wpływa na wrażenie harmonii i ładu.

 •  Florencja

To jedna z najnowszych kostek w kolekcji. Ze względu na niestandardowe rozmiary oraz dużą ilość kształtek tworzy bardzo nowoczesne powierzchnie podjazdów oraz placów parkingowych.

 •  Via Stelle

Kostka Via Stelle doskonale sprawdzi się na reprezentacyjnych, wielometrażowych placach. Płaska powierzchnia oraz gabaryty kostki sprawiają, że idealnie nadaje się ona na wykończenia tarasów.

 •  C1

C1 dzięki swym kształtom i mnogości kolorów daje nieograniczone możliwości aranżacyjne. Znajdzie zastosowanie zarówno na posesjach prywatnych, jak i w sferach publicznych jako nawierzchnia chodników, alejek czy placów.

 • Kalipso

Kostka Kalipso znakomicie sprawdza się przy tworzeniu prostych, geometrycznych wzorów. Brak spoin pozwala kreować jednolite płaszczyzny. Kalipso ma szerokie zastosowanie – wybierana jest zarówno na podjazdy, jak i chodniki oraz alejki. Wyjątkowo pasuje do zabytkowego otoczenia.