Polecenie

W naszej branży, nowych klientów zdobywa się najczęściej z polecenia zadowolonych inwestorów z którymi mieliśmy przyjemność współpracować, dlatego wychodząc naprzeciw oczekiwaniom i wyciągając rękę do naszych „starych” klientów oferujemy promocję „Polecenie”. Po skorzystaniu z naszych usług każdy następny klient, który powoła się na Państwa i podpiszę z nami umowę, pozwoli Państwu zarobić dodatkowe pieniądze, 1 złoty, za każdy metr kwadratowy.

Klient który powoła się na Państwa z chęcią ułożenia 200 m2 kostki brukowej oraz realizacja dojdzie do skutku, podpiszemy umowę to po rozliczeniu budowy, pozwoli zarobić Państwu 200 zł !!!

Jedyne co musisz zrobić to polecić naszą firmę i zgłosić się do naszej siedziby po gotówkę. Im więcej poleceń, tym większy zwrot Państwa inwestycji, pieniądze wypłacane są bez ograniczeń (mogą przekroczyć wartość inwestycji).

Do 30.01.2018 trwa promocja „POLECENIE X2” – podwajamy kwotę. Za każdy metr kwadratowy, płacimy Państwu 2 zł. Skorzystaj już teraz. Polecaj i zarabiaj. Przy 200 m2, dostają Państwo 400 zł.

 

Masz pytania na temat promocji? Zapraszamy do zakładki „kontakt”.

PROMOCJA